BIOLOGIQUE RECHERCHE – PERFEKCYJNE NAWILŻANIE SKÓRY

2 (1)

Jestem aktualnie juz finiszu kuracji Izotekiem (tutaj możecie przeczytać na ten temat szerzej), dlatego zwracam ogromną uwagę na to co nakładam na skórę. Przede wszystkim muszą to być preparaty silnie nawilżające, które przez cały dzień będę sprawować kontrolę nad moją skórą. A przyznaję, że jest ona teraz bardzo wymagająca. Dodatkowo nie bez znaczenia jest fakt, że niedawno przekroczyłam magiczną granicę 30 lat.. 🙂 trzeba więc zadbać szczególnie o skórę i poziom jej nawilżenia. Dziś chciałabym więc Wam przedstawić mojego nowego kosmetycznego przyjaciela, markę: BIOLOGIQUE RECHERCHE.

Na pierwszy ogień krem do twarzy: Creme Hydravit’s 

1 (1)

SKŁADNIKI AKTYWNE:

składniki nawilżające i odżywcze: glukonolakton, colostrum, algi termalne, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, wyciąg ze skrzypu polnego, gliceryna

składniki wygładzające: kwas mlekowy, jedwab

składniki rozjaśniające i rozświetlające: wyciąg z oczaru wirginijskiego, algi termalne, wyciąg z ogórka, wyciąg z drożdży

składniki przeciwstarzeniowe: wyciąg z mimozy, wyciąg z dziurawca

Jak widzicie krem ma mnóstwo składników aktywnych, dzięki którym faktycznie doskonale nawilża, wygładza oraz rozświetla skórę. To co mi się także bardzo podoba, to fakt, że jest bardzo uniwersalny. Można go bezpiecznie stosować zarówno rano pod makijaż, jak i na noc, gdy chcemy dać skórze odpocząć.

Na początku jednak krem zwraca uwagę swoją niecodzienną konsystencją oraz zapachem.. jesteśmy przyzwyczajeni, że kremy pięknie pachną. Są zwyczajnie perfumowane, byśmy stosując je czyli się wyjątkowo. Krem jest oparty wyłącznie na naturalnych składnikach, ale przede wszystkim nie jest sztucznie perfumowane dlatego ma „dziwny” zapach. Przez pierwsze 2 dni trudno było mi się przyzwyczaić, jednak teraz kompletnie ten zapach mi nie przeszkadza i nawet go nie zauważam.

4 (1)

 

Kolejnym kremem jaki testowałam był Creme Contour Des Yeux 

3 (2)

SKŁADNIKI AKTYWNE:

składniki przeciwzmarszczkowe: elastyna morska

składniki relipidujące i ochronne: NNKT, olej z awokado

składniki rozjaśniające i drenujące: wyciąg z bławatka, wyciąg z oczaru

Od kremu pod oczy nie oczekuje cudów.. nie wierze, że sam krem może spowodować, że zmarszczki mimiczne się wygładzą. Ten, które już mam po prostu ze mną zostaną.. bo na botox jak na razie się nie wybieram 😀 Porządne nawilżanie może jednak zapobiegać powstawaniu kolejnych i właśnie tego oczekuję od takiej mikstury. Ma dobrze nawilżać i nie podrażniać skóry.  Krem Creme Contour Des Yeux spełnia to zadanie w 100%.

Zostaw komentarz