KREM DO TWARZY BIO IQ

12834733_1168104723222166_1417697778_n-1 (1)

 

Od dłuższego czasu staram się stosować bardzo rozsądną, zdrową i przemyślaną dietę.. staram się nie ulegać modzie na jedzenie niektórych składników lub nie jedzenie innych. Ma być po prostu zdrowo i mądrze, zarówno dla organizmu jak i dla urody. Oczywiście nie bez znaczenia są także stosowane kosmetyki i ewentualne zabiegi poprawiające kondycję cery (takich recenzji spodziewajcie się już niebawem) szczególnie po przekroczeniu magicznego wieku 30 lat.

Miesiąc temu zostałam poproszona o przetestowanie dwóch kremów Bio iq anti anging . Nie znałam wcześniej tej marki, ale zgodziłam się przede wszystkim dlatego, że był to faktycznie prezent, a nie prezent, za coś. Dodatkowym argumentów był fakt, że są to kosmetyki bio, a takie moja cera lubi najbardziej.

Przede wszystkim spodziewałam się malutkich opakowań.. a tutaj odpakowałam dwa solidne kremy po 50 ml. Pierwszy plus! Kremy wylądowały na półce w łazience i zaczęłam stosowanie..

Krem odżywczy na dzień: Niestety ja musiałam zrezygnować ze stałego korzystania z kremu na dzień, ponieważ mam bardzo przetłaczającą się skórę i pod makijaż krem matujący to absolutny must have. Ten nakładam tylko gdy nie muszę robić makijażu i i mam czas by zrobić ewentualne poprawki makijażowe w ciągu dnia.

Krem regenerujący na noc: to mój absolutny ulubieniec ostatniego miesiąca, stosuję go codziennie na całą twarz i szyję i muszę przyznać, że naprawdę daje radę. Nawet gdy mało śpię, skóra wygląda na świeża i wypoczętą. Krem ma doskonałą lekką konsystencję i delikatnie roślinny zapach, dzięki czemu stosowanie go jest zwyczajnie przyjemne.

Bio Iq zwróciło moją uwagę, ponieważ jest to polska marka a oferowane produkty  są to w pełni naturalne bez sztucznych aromatów, barwników, silikonów itd. Dodatkowo filozofia marki oparta jest na formule Fair Trade co  prywatnie niezwykle cenie.

Szczegółowy opis kremów które krótko zrecenzowałam znajdziecie na stronie internetowej www.bioiq.eu

Zostaw komentarz