MINIMALISTYCZNE SANDAŁKI – DOBRA INWESTYCJA

 

Nowy folder3

Jestem przekonana, że każda kobieta ma szafie choć jedną parę ulubionych butów, które może nosić niemal do wszystkiego przez lata. Zakładam, że najczęściej są to klasyczne szpilki lub buty sportowe. W mojej kolekcji poza standardowymi szpilkami i butami sportowymi właśnie miano uniwersalnych butów zyskały czarne minimalistyczne sandałki.

Desktop99

 

Kupiłam je trzy lub cztery lata temu w sieciówce i nie sądziłam, że aż tak je polubię. Idealnie sprawdzają się naprawdę do wszystkie.. Do szortów, do spodni, do spódnicy, do sukienki.. Każdy fason, każda długość, każdy kolor! Jest jeszcze jedna zaleta takich butów, mimo iż są zapinane powyżej kostki naprawdę nie skracają nóg, co jest prawdziwą zmora sandałów. Jeśli nie mamy nóg jak Anja Rubik niestety w zabudowanych wiązanych sandałach nie będzie wyglądać zbyt dobrze. W takich, złożonych z dwóch cienkich pasków nogi nadal będą wyglądać smukle.

Na koniec ostatnia wątpliwość.. Czy są wygodne? Nie wyglądają, ale naprawdę są!

 

sandals street style

Najpiękniejsze minimalistyczne sandałki proponuje nam Stuart Weitzman jednak jest to wydatek rzędu 400-500 $, ale podobne modele w zdecydowanie niżej cenie znajdziemy naprawdę wszędzie.

Zostaw komentarz